Novinky

New 23.09.2021   

Podkrkonošská liga žactva. 4.kolo Podkrkonošské ligy žactva pořádal 21.září v Horní Branné OK Jilemnice. Tentokrát dostala důvěru jilemnická mládež, a to se vším všudy – od revize mapy Javorek, stavbu tratí, roznos kontrol i vlastní organizaci závodu. Vše zvládli dobře a patří jim dík za pěkný závod. Hlavně je to příkladná cesta, jak si vychovat v klubu nástupce. Od nás zde běžel v H10 Dan P., který obsadil 3.místo a v H14 Michal P., ten skončil 6.

Současně připravila Vendy V. v rámci přípravy na víkendové štafety pro zájemce fársty, kde běželi i všichni naši dorostenci.

ZDE jsou výsledky závodu a ZDE celkové výsledky po čtyřech kolech. ...Jiřka

22.09.2021   

Mistrovství ČR na klasické trati 2021. Tento vrcholný závod sezóny orientačního běhu 2021 se běžel o víkendu 18.- 19. září v Hornopožárském polesí, centrum bylo v Pohoří u Jílového u Prahy. Klasický scénář, v sobotu semifinále a v neděli finále. Pořadatelem byla OK Kamenice. Tentokrát bylo v dorosteneckých a juniorských kategoriích svazem OB uděleno právo startu všem držitelům licence A a B. A tak na mistrovství tentokrát vyjeli všichni naši dorostenci.

Běhalo se na mapě NA POŽÁRECH (1:15000). Les zde byl smíšený – smrky, buky a modříny. Severní a střední část závodního prostoru byla rovinatá s řadou hustníků s různou průběžností. Ostatní části zahrnovaly prudké svahy s žulovými kameny a menšimi skalkami. Bylo zde i několik starých žulových lomů.

Mistrovské tituly v hlavních kategoriích vybojovali Denisa Kosová a Vojta Král. Naši závodníci sem jeli především sbírat zkušenosti z velkých závodů. V kvalifikace se nejlépe podařila v H18 Filipovi F., který postoupil do finále B a zde obsadil 19.místo. Ostatní běželi finále C. Přesto se jim závody líbili – zajímavý terén, náročné tratě, setkání se špičkovými závodníky a hlavně porovnání svých voleb postupů díky GPS s jejich. To jsou zkušenosti k nezaplacení.

Všechny výsledky a další zajímavosti najdete na webu závodu. Fotky od fotografů:  Tom1, Tom2, Matěj P.1, Matěj P.2, Matěj P.3, Matěj Ch., Standa , fotky na zoneramě...Jiřka

16.09.2021   

8.kolo Východočeského poháru pořádala v sobotu 11.září TJ Jiskra Hořice v Libíně. Běhalo se na mapě SLUNEČNÍ LÁZNĚ (1:10000). Mapa zahrnovala lesní porost mezi Libínem a Holovousy. Byl to částečně mírný svah se střední sítí komunikací a druhá část znázorňovala naopak příkrý svah s terénními detaily. Pěkné i když mapově jednoduché závody za pěkného počasí – co si přát víc. TADY se můžete podívat na výsledky a k tomu i pár FOTEK. Mapy s tratěmi jsou ZDE...Jiřka

16.09.2021   

Podkrkonošská liga žactva. Další závod uspořádal 7.září OOS TJ Vrchlabí. Byl to „trochu“ delší městský sprint na mapě  U KŘÍŽKU (1:4000).  Běhalo se v zahrádkářské kolonii a okrajové části města Vrchlabí. Od nás zde byli pouze žáci Dan P., Michal P. a Tadeáš N., který šel s taťkou. V Péčkách běžely Maruška P. a Zuzka N.  Na výsledky závodu se můžete podívat ZDE a pěkná fota najdete ve fotogalerii. Zde jsou výsledky žactva po třech kolech. ...Jiřka

15.09.2021   

5. a 6. závod žebříčku B-Čechy východ pořádal SK Studenec o prvním zářijovém víkendu (4.-5.9.) téměř za humny, v Borovnici. Po oba závody vydrželo krásné a teplé počasí. V sobotu jsme běželi krátkou trať na nové mapě Čistecká hůra (1:10 000 a 1:7 500) v náročném terénu s prudkými svahy, těžkou kamenitou podložkou a podrostem v podobě ostružin a kopřiv. Na stupně vítězů dosáhla Eva (D60B) -1.místo, Iva (D21D) - 2.místo, Jarda (H65B) - 3.místo. Naše další výsledky: Kristýnka (D18B) -13., D21C: Zuzka - 5., Monika W. - 9., Móňa P. (D40B) - 9., Iveta (D45D) - 6., Jana (D65B) - 4., Dan (H10C) - 15., Míša (H14B) - 19., Matěj P. (H16B) - 7., Matěj Ch. (H18B) - 4., H21C: Taďas 7., Filips 10., Kazboš 12., Zdeněk B. - 17., Čenda 24., Honza P.9.

Do nedělní klasické trati nastoupila oproti sobotě jen část z našich běžců. Opět jsme zavítali do okolí Čistecké hůry, a k tomu navíc přibyly lesy, paseky a louky směrem na východ i na západ. Závod to byl náročný, kopcovatý a běžci ze začátku startovního pole museli, stejně jako v sobotu, vyšlapávat v některých místech cestičky. Nejlépe závod zaběhli: Eva (D60B) - 1.místo, Taďas (H45B) - 1.místo, Zuzka (D21C) - 3.místo, Matěj Ch. (H18B) - 3.místo. Další výsledky: Monika W. (D21C) - 10., Jana (D65B) - 4., Dan (H10C) - 13., Míša (H14B) - 36., Matěj P. (H16B) - 22., Filips (H40B) - 5., Honza (H55B) - 12. 

Stránka závodů je tady, výsledky jsou v ORISu (sobota, neděle), mapy s tratěmi jsou na OBPostupech (sobota, neděle), pár fotek je ve fotogalerii. ...Monika W.

08.09.2021   

Manufaktura Český pohár, INOV-8 žebříček A v orientačním běhu 2021 pokračoval o víkendu dalšími dvěma závody. Pořadatelem byl OOS SK Prostějov, který mimo jiné zajistil i pěkné počasí.

V sobotu 4.září se běžela klasická trať v lesním komplexu Kladky na mapě VĚŽNICE (1:15000). Většinou to byl dobře průběžný smíšený les, občas paseky po kůrovcové kalamitě. To vše v prudkých stráních s kameny a skalkami. Tratě byly fyzicky náročné, např. v H18 bylo na 7.8 km 590 m převýšení. To Standa ani Filip nezvládli a skončili až ke konci závodního pole. Ani Světlana nebyla v D20 se svým 20.místem spokojena. Výsledky jsou ZDE. Mapy s tratěmi zde.

V neděli 5.září se závodníci přesunuli na jih do Valchova, kde se běžela krátká trať na mapě LEDKOVA HUŤ (1:10000). Moc pěkný terén, bohatý na detaily a terénními tvary vzniklými těžbou ledku. Les byl většinou borovicový s dobrou průběžnosti a rychlý.. To vše v kombinaci vyžadovalo maximální pozornost. Filip byl tentokrát spokojen (27.místo). Standa si odnáší důležité ponaučení, že elektronické ražení je nutné vždy kontrolovat, protože se mu nenačetla na čip sběrná kontrola a byl disk. Jinak se závod všem líbil. Výsledky jsou ZDE, mapy s tratěmi zde. A TADY je pár fotek. ...Jiřka

06.09.2021   

Cena východních Čech se běžela již po 36. Tento třídenní závod letos uspořádala OK Lokomotiva Pardubice v lesích v okolí  Pusté Rybné. Závodníky čekal krásný vysočinský les v kopcovitém terénu, většinou s dobrou průběžností. Prudké svahy byly kamenité, vrcholové partie i skalnaté, občas hustník se sníženou průběžností. Četné vodoteče byly díky deštivému počasí plné vody.

V pátek 27.srpna se krátká trať na mapě KAPRADÍ (1:10000). Počasí bylo jak na houpačce, střídal se prudký a mírný déšť. V sobotu 28.srpna pokračovaly závody klasickou tratí na mapě SPÁLENÝ KOPEC. Kategorie H18B, H21B a H21C měly měřítko 1:15000, ostatní kategorie pak 1:10000. Počasí bylo opět deštivé a chladné. Poslední etapou byla v neděli 29.srpna zkrácená klasika na mapě HLUČÁL (1:10000). Počasí se konečně umoudřilo, sice byla zima, ale nepršelo. Občas se objevilo i sluníčko.

Pěkné závody pokazilo jen počasí a díky němu všudepřítomné bláto. Ještě že orientační běžci nejsou ani z cukru ani ze soli. Nechyběla moc pěkná kulturní vložka, kterou připravili  členové pořádajícího klubu. Pozvali zájemce do evangelického kostela v Pusté Rybné na premiéru o-pery „Kouzelná buzola“.

A výsledky? Nejvíce se dařilo Jardovi v H65B, který vyhrál všechny etapy a tedy i celkově. Dan v H10C obsadil celkově 4.místo (7. - 5. - 3.) a Filip v H18B skončil celkově na 5.místě (5. - 7. - 8.). Ostatní výsledky najdete ZDE a pár fotek ZDE. ...Jiřka

29.08.2021   

Letní mapové soustředění SCD a SCM Jičín se konalo od 18. do 22. srpna v atraktivních terénech v okolí Tisu u Blatna.  Nechyběli jsme ani my. Bydlelo se v chatkách uprostřed lesů v Rekreačním středisku ZO ECHO Sklárna. Jedna mapa byla hned v místě ubytování, na další jsme jezdili do blízkého okolí. Terény byly skutečně luxusní. KRÁSNÉ lesy, s množstvím skalek a kamenů, občas hustníček nebo bažinka.

Pro tréninky byly tyto terény využity v maximální míře. Hned ve středu odpoledne bylo na pořadu krokování, krátké a dlouhé azimuty. Ve čtvrtek byly vytvořeny dvě skupiny a ty si tréninky prostřídaly. My jsme měli na programu dopoledne švýcárnu a odpoledne linii. Pro menší děti zde byla možnost zkrácení včetně mapy záchrany nebo mohly běžet trénink na běžné mapě. To si řídili trenéři, kteří s dětmi pracují. Den byl pak zakončen závodem smíšených štafet, b e u s čelovkou. Úkolem štafety bylo posbírat všechny kontroly a nesměla mít žádnou dvakrát. Byla to forma skorelaufu. Nebylo to tedy jen o běhu, ale také o taktice a spolupráci. Pátek byl společný pro obě skupiny, běhalo se na mapě přímo z tábora. Před tréninkem proběhlo vyhlášení dlouhých azimutů a štafet. Pak všichni běželi paměťák. Zde byla možnost si celou trať načíst do paměti a běžet bez podívání. Nebo použít výřezu mapy na kontrole s postupem na kontrolu další. Odpoledne se běžely krátké azimuty. Mapu zde představuje čistý papír, kde je pouze zákres trati. Měřítko je 1:1000. Menší děti měli mapu v tomto měřítku. Večer byl na pořadu ještě noční OB. V sobotu opět dvě skupiny – dva tréninky. My jsme měli dopoledne vrstevnice a odpoledne koridory. Poslední večer, tak táborák s opékáním. Neděle byla ve znamení balení, úklidu chatek a poté poslední, tentokrát společný trénink. Běhaly se okruhy. A pak hurá domů.

Ohlédnutí.

Bylo to první soustředění bez Ládi Hrubého, a tak všichni byli plni očekávání jaké bude. Je třeba ocenit všechny aktéry – Vendy Vikovou, Davida Zlámala, Šárku Rückerovou – kteří převzali pomyslný štafetový kolík a vzorně připravili a zajistili tuto akci. Nelze zapomenout ani na Honzu Rückera, který jim zdatně pomáhal. No prostě Vám všem patří velký dík.

Fota ze soustředění naleznete ZDE. Video je na YOUTUBE. ...Jiřka

28.08.2021   

Rumcajsovy míle. Už tomu jsou dva týdny, co Sportcentrum Jičín pořádal Rumcajsovy míle v autokempu Svatá Kateřina u Chotěvic. Tou dobou ještě panovalo krásné letní počasí s teplotami téměř k 30 stupňům. V každém ze tří závodních dnů startovalo kolem 860 závodníků. V pátek 13.srpna odpoledne jsme běželi krátkou trať na mapě Svatá Kateřina v dost členitém terénu s kameny. V sobotu 14.srpna nás čekala klasická trať na mapě Les Království, v pozvolna se svažujícím a následně zvedajícím terénu se spoustou vodotečí a taky s hodně polomy po červencových bouřkách. Na start i z cíle to bylo hodně daleko - 2,5 km - šli jsme až na Hájemství. V neděli 15.srpna pro nás pořadatelé připravili zkrácenou trať na mapě Martinská stěna. Opět jsme šli hodně daleko na start (2,6 km) i z cíle (1,9 km), ale stálo to za to - samé kameny a skalky. 

Naše celkové výsledky: Zuzka (D21A) - 5.místo (E1- 9., E2- 4., E3- 2.), Monika W. (D21B) - 2.místo (3., 6., 1.), Móňa P. (D40) - E1- 5., E3- 3., Eva (D60) - 10.místo (6., 14., 10.), Taďas (H21A) - 21.místo (27., 29., 27.), Ydenek (H21C) - 2.místo (1., 1., 2.), Zdeněk B. (H21C) - E2 - 2., E3 - 8.

Stránka závodu je tady a v ORISu, výsledky jednotlivých etap: E1, E2, E3 a celkové výsledky. Mapy s tratěmi jsou na OB postupech (E1, E2, E3). ... Monika W.

17.08.2021   

Orienteering Adventure 2021. Třídenní pětietapové závody jsme pojali jako soustředění naší mládeže a zajistili pro ně  ubytování v Polici nad Metují, kam jsme dorazili ve čtvrtek odpoledne. Pořadatelé byli nuceni z důvodu intenzivní těžby kůrovcového dřeva na Ostaši závody přesunout do Teplic nad Metují. Centrum bylo v kempu Bučnice.

V pátek 6.srpna se běžely dvě první etapy, dopoledne krátká trať na mapě BOREK (1:7500) a odpoledne lesní sprint na mapě LYSÝ VRCH (1.4000). Obě mapy se překrývaly a zobrazovaly kopcovitý čistý les s četným výskytem kamenů všech velikostí a velice řídkou síť komunikací. Nejlépe běžel Matěj Ch. v H18, který obsadil dopoledne 3.místo a odpoledne vyhrál.

V sobotu 7.srpna se běžely dva skalní sprinty na mapě LADY (1:4000). Pořadatelé poslali závodníky do mapově extrémně náročného terénu bez záchytných linií a jiných výrazných prvků. V podstatě to byly jen vrstevnice a skály. Skutečně „vysoká škola“ orientace. Mládežníci v H18 si s tím poradili na výbornou. Dopoledne byl Tomáš 2., odpoledne Matěj Ch. opět vyhrál a Standa obsadil 2.místo. V D21A obsadila odpoledne Zuzka 3.místo.

V neděli 8.srpna čekala závodníky krátká trať na mapě BOREK (1:7500) s hendikepovým startem. Bohužel do závodu nenastoupili Filip a Matěj Ch., kteří měli střevní potíže. Dobře si vedly ženy v D21A, kde Zuzka obsadila 3.místo a Světlana skončila 5. V H18 doběhl Tomáš na 3.místě a Standa byl celkově 4. Stránka závodu je tady a v ORISu. Výsledky jednotlivých etap jsou v ORISu (E1, E2, E3, E4, E5) a celkové výsledky najdete ZDE.

Naše skupina se pomalu tenčila. Někteří odjeli po závodech domů, protože měli jiné povinnosti. Další odpadli v pondělí ráno, důvodem byly opět střevní problémy. I tak jsme se drželi plánu. V neděli večer grilovačka. V pondělí jsme vyrazili na celodenní výlet – Pánovou cestou k Pánově věži, hřebenovkou k Čertově tchyni. Dále přes Hřiby, Kamennou bránu na Korunu, poté na Pánův kříž do Bludiště a zpět přes Slavný do Police. V úterý byl výlet pouze na dopoledne. Kovářovou roklí na Supí hnízdo, odtud přes Divadlo na Hvězdu a zpět do Police. Pak už jen balení, úklid a hurá domů. Fota jsou ZDE. ...Jiřka

15.08.2021   

Tady je nová termínovka na podzim od Jardy.  Na stálo v dokumentech. V sobotu 16.10.2021 pořádáme 12. závod Vč. oblasti s centrem na Zadním Mostku. ..Čenda

15.08.2021   

5 - denní závody Itálie - Od 28.6 do 2.7 se v Italských Dolomitech uskutečnily o rok odložené pětidenní závody s centrem ve Fai de Paganela pod pohořím Brenta. Se zpožděním jsem jsem dal dohromady pár fotek z tohoto povedeného výletu. Po přípravě hromady dokladů kvůli Covidu, nakonec bylo vše bez problémů a kontrol a my jsme si užili moc pěkné závody. První etapa se běžela v městě v centru v Paganele a kde se nakonec běžela i poslední etapa v jeho okolí. Druhá a třetí etapa se běžela u městečka Andalo a na čtvrtou se z Andala vyjelo lanovkou něco přes dva tisíce metrů vysoko do centra u sjezdovek. Terény byly dost těžké jak na podložku, tak na mapování. Pěkné závody umocnil ještě luxusní kemp v Molvenu s nádhernými výhledy na Brentu a suprovým koupáním. Naše hlavní cíle byly splněny – nikdo nebyl disk a přežili jsme. Těšíme se na další závody. Tady se můžete mrknout na pár fotek...Karel

01.07.2021   

5.kolo Východočeského poháru 2021 bylo současně i Mistrovstvím Východočeské oblasti na klasické trati. Pořadatelé v OK99  Hradec Králové připravili pěkné závody u Stříbrného rybníka, běhalo se na mapě STŘÍBRŇÁK. Terénem byla typická Hradecká rovina se spoustou cest, vodotečí a hustníků. Mapu z roku 2019 se pořadatelé snažili upravit dle skutečnosti, ale kůrovec je kůrovec. Nejlepšími našimi závodníky byla Iveta M. (D45D) na 3.místě a Filip F. (H18) na 5.místě. Výsledky naleznete ZDE. Ve FOTOGALERII je i pár fotek. Mapy s tratěmi jsou tady  ...Jiřka

30.06.2021   

2.závod Podkrkonošské ligy žactva pořádalo v úterý 22.června SPORTCENTRUM Jičín, opět to bylo v Češově. Tentokrát však bylo příjemné počasí na běhání. Hlavními kategoriemi byly ty žákovské, doplněny byly tréninkovou tratí určenou dorostu a juniorům. Ty měli mapu bez cest. Pro doprovod byla určena trať P. Výsledky zákovských kategorií z tohoto závodu jsou ZDE a výsledky po dvou kolech najdete ZDE. ...Jiřka

21.06.2021   

3. a 4. kolo žebříčku B - Čechy - východ společně uspořádaly oddíly Orientační sporty Písek a OB Kotlářka o víkendu  19.-20.června. Centrum závodů bylo na louce u obce Paseky, cca 10 km od Písku. Po oba dny jsme běhali v přírodním parku Pasecké hory, v podhorském lese, který byl dost zarostlý trávou, o hustníky také nebyla nouze a k tomu všemu všude ležely popadané klacky. V sobotu jsme za příšerného vedra (dle pořadatelů bylo přes 33°C) absolvovali krátkou trať na mapě Paseky (1:10 000) a jen cesta na start do kopce pomalou chůzí zvedla tepovku až do závratných výšin. Naše výsledky: Monika W. (D21A) - 10.místo, Míša (H14B) - 37.místo, Matěj P. (H16B) - 18.místo, Matěj CH. (H18B) - 7.místo, Jarda (H65B) - 5.místo
Sobotní podvečer a večer jsme strávili obdivováním památek nádherného historického města Písek.
V neděli nás čekala klasická trať (mapa Matka: 1:10 000 a 1:15 000), která v kombinaci s opět více než 33°C byla více než náročná. Ale všichni z oddílu jsme závod ve zdraví dokončili, i když jsme si v lese celkem pobyli (já jsem téměř atakovala ligu 100). Nedělní výsledky: Monika W. (D21A) - 9.místo, Míša (H14B) - 17.místo, Matěj P. (H16B) - 16.místo, Matěj CH. (H18B) - 16.místo, Jarda (H65B) - 4.místo
Stránka závodu je tady, výsledky s mezičasy jsou v ORISu (sobota, neděle), mapy s tratěmi jsou na webu OB postupy (sobota, neděle).  ...Monika W.

17.06.2021   

Podkrkonošská liga žactva 2021. 1.závod pořádal náš sportovní klub v úterý 15.června v Borovničce na mapě YPERIT. Běhalo  se za pěkného počasí a navzdory velmi teplé předpovědi bylo v lese příjemně. Závod byl tradičně připraven především pro žákovské kategorie DH10 + DH12 + DH14. Pro dorost a juniory byla připravena tréninková trať T. Doprovod a trenéři dětí se mohli proběhnout na trati P. Ze 190ti startujících běželo v žákovských kategoriích 104, v kategorii T to bylo 42 závodníků a 44 jich bylo na trati P. Nejlepším umístěním z našich byla 3.místa Dana P. (H10) a Michala P. (H14). Velmi dobře běžel Filip F., který obsadil v kategorii T krásné 4.místo. Výsledky jsou zde a tady je i pár fotek. ...Jiřka

16.06.2021   

Mistrovství ČR na krátké trati a Český pohár, a žebříček A – zkrácená klasická trať. Ve Vojtíškově se v sobotu 12.června  běžel vrcholný závod domácí jarní sezóny – Mistrovství ČR na krátké trati. Šampionát byl díky koronavirovým opatřením jednodenní, hned se bojovalo o medaile. Pořadatelé z SK Severka Šumperk a Magnus orienteering připravili mapově i fyzicky náročné závody v masívu Sviní hory na mapě KRONDÖRFL. Běželo se v horském lese s velkým množstvím uměle vytvořených kamenných kup, k tomu bažinky, kamenná pole a horské hustníky. Mistrovské tituly si v hlavních kategoriích vyběhli Tomáš Křivda (CHC) a Denisa Kosová (PHK). Výborně připravené závody umocnilo i správné počasí na běhání. Závodníci s licencí A z našeho sportovního klubu využili možnosti práva startu a určitě to pro ně byla výborná zkušenost. Nejlépe z nich se s mapově náročnou tratí se vypořádali Světlana N. (24.místo v D20) a Filip F. (46.místo v H18). Stránka závodu je tady, výsledky jsou v ORISu. Fotky z doběhu: Filip, Světlana, Tomáš1 a Tomáš2.

Závody pokračovaly v neděli 13.června dalším závodem do žebříčku A. Stejné centrum ve Vojtíškově, podobný závodní prostor, mapa se tentokrát jmenovala WOITZDORF. I počasí opět závodníkům přálo. Z našich byl nejlepší Filip F. (34.místo v H18). Zlepšil se i Standa N. (40.místo v H18). Celkové výsledky jsou v ORISu a foto: Tomáš. ...Jiřka

13.06.2021   

V úterý pořádáme PLŽ ligu v Borovníčce na Yperitu. Na Orisu vše potřebné.

09.06.2021   

3.kolo Východočeského poháru 2021Jak se coronovirová situace pomalu uklidňuje, tak se rozjíždí i závodní činnost v  orientačním běhu. V sobotu 5.června se běžel již třetí závod, tentokrát nás pořadatelé ze Sportcentra Jičín pozvali do Češova. Běhalo se na mapě „ČEŠOVSKÉ VALY“. Terén byl mírně zvlněný, les převážně listnatý s terénními detaily s relativně hustou sítí komunikací. Cesty však byly nevýrazné, místy se ztrácely, což bylo pro závodníky dost matoucí. Běžela se klasická trať za horkého počasí bez možnosti občerstvení, a to závodníky dost prověřilo.

Z našeho klubu zde bylo celkem 14 závodníků a všichni se s podmínkami poprali úspěšně. A toto byli ti nejlepší: Jirka N. V H H45C 1.místo, Dan P. v H10C 2.místo, Filip F. v H18C a Jarda K. v H65C, oba 3.místo. Celkové výsledky jsou zde a zde ve fotogalerii je i pár fotek. ...Jiřka

03.06.2021   

O pardubického půlkoně. O víkendu pořádala OK Lokomotiva Pardubice další závody v orientačním běhu – 1. a 2. kolo Žebříčku B-Čechy východ a 1. a 2. kolo Východočeského poháru. Běhalo se ve Vysoké u Holic na mapách „U  TŘÍ PÁNŮ“ a „BLANICKÁ STRÁŇ“.

V sobotu 29.května se běžela klasická trať. Malé převýšení se projevilo na délkách tratí. Proto závodníci v kategoriích DH16 – DH21 běželi na mapě v měřítku 1:15000, ostatní pak na mapě 1:10000. Toto byli naši nejlepší: 1.místa v D20B Světlana N., v D60B Eva H. a v H50B Zdeněk Z. V H18B obsadil 2.místo Matěj CH. Výsledky jsou ZDE.

V neděli 30.května to byl závod na krátké trati. Pro všechny to byla tentokrát mapa v měřítku 1:10000, kde byla pro každou kategorii připravena trať s velkým množstvím kontrol. A naši nejlepší: v D50B opět 1.místo Eva H., v H18B 3.místo Filip F. a 4.místo Standa N. Ostatní výsledky ZDE. TADY je i pár fotografií. ...Jiřka

Čenda & Ydenek
Sponzoři: