Přihlašování

Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (0) 3.ŽB-ČV KL Vranov VBM 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Choutka Matěj H16B
Novák Stanislav H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (0) 3.ŽB-ČZ KT Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Wiesnerová Monika D21A
Zikmund Zdeněk H21B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (1) 4.ŽB-ČV KT Vranov VBM 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Choutka Matěj H16B
Novák Stanislav H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (1) 4.ŽB-ČZ KL Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Wiesnerová Monika D21A
Zikmund Zdeněk H50B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
22.06.2019 (7) MČR KT SF Markoušovice LTU 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Nováková Světlana D18
Wiesnerová Monika D21
Pavelcová Gabriela D40
Hušková Eva D60C
Fajfer Filip H16
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Typlt Tomáš H16
Novák Jiří H40
Zikmund Zdeněk H50
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65C
Nováková Zuzana T3
Šedivý Josef T3
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
23.06.2019 (8) MČR KT F, ŽA Markoušovice LTU 02.06.2019 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Wiesnerová Monika D21
Pavelcová Gabriela D40
Hušková Eva D60C
Novák Jiří H40
Zikmund Zdeněk H50
Novák Karel H65C
Nováková Zuzana T3
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
28.06-30.06.2019 (13) Cena střední Moravy Kladky KON 14.06.2019 (-1)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
05.07-07.07.2019 (20) Třemošná 2019 Třemošná LPM 16.06.2019 (1)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
12.07-14.07.2019 (27) H.S.H Vysočina cup Svratouch CHT 10.06.2019 (-5)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.07-21.07.2019 (34) Grand prix Silesia Bohdanovice AOP 31.05.2019 (-15)
Příjmení Jméno Kategorie
Hušková Eva D55
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
24.07-28.07.2019 (39) Bohemia Orienteering 2019 Nový Bor BOR 30.04.2019 (-46)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.08-11.08.2019 (53) Orienteering Adventure SkiAreál Svatý Petr OAV 30.04.2019 (-46)
Příjmení Jméno Kategorie
Šedivá Petra D35B
Nováková Jana D55D
Šedivý Josef H12
Antoš Filip H21A
Novák Jiří H21A
Bartoň Zdeněk H21B
Bejr Zdeněk H21B
Horák Jan H21B
Novák Zdeněk H21B
Šedivý Josef H35B
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.08-18.08.2019 (62) Rumcajsovy míle Zámostí-Blata SJC 16.06.2019 (1)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šedivá Petra D35
Machová Iveta D50
Kalibánová Jiřina D65
Šedivý Josef H12
Fajfer Filip H16
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Typlt Tomáš H16
Šedivý Josef H35
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (76) Cena východních Čech Krasnice LPU 14.07.2019 (29)
Příjmení Jméno Kategorie
Machová Iveta D50
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (76) Interkompast 45 Číměř SJH 28.07.2019 (43)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (76) West cup Nejdek NEK 11.08.2019 (57)
Na závod není nikdo přihlášen.
Čenda & Ydenek