Přihlašování

Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
27.04.2019 (1) 6.Vč Po-MVč KT Ústí n.Orl. KUO 21.04.2019 (-5)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.05.2019 (5) 7.Vč Po KT Horní Brusnice STH 25.04.2019 (-1)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Antoš Filip H21
Novák Zdeněk H21C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
04.05.2019 (8) 8.Vč Po-MVč KL Kozodry VAM 28.04.2019 (2)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
11.05.2019 (15) ČP, ŽA sprint Šumperk KSU 29.04.2019 (3)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
18.05.2019 (22) MČR sprint Čáslav LPU 05.05.2019 (9)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
25.05.2019 (29) 10.Vč Po sprint Vysoké n.J. JIL 19.05.2019 (23)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelcová Gabriela D35C
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
25.05.2019 (29) 9.Vč Po sprint Jilemnice-Kuvajt JIL 19.05.2019 (23)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelcová Gabriela D35C
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.06.2019 (36) 1.ŽB-ĆV KL Větrný Jeníkov SJI 19.05.2019 (23)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.06.2019 (36) ŽA,1.ŽB-ČZKL Skalka u Doks DOK 13.05.2019 (17)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelcová Gabriela D40B
Pavelec Michal H12
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.06.2019 (37) 2.ŽB-ĆV KT Větrný Jeníkov SJI 19.05.2019 (23)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.06.2019 (37) ŽA,2.ŽB-ČZKT Skalka u Doks DOK 13.05.2019 (17)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelcová Gabriela D40B
Pavelec Michal H12
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.06.2019 (43) 11.Vč Po sprint Hradec Králové SHK 02.06.2019 (37)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelcová Gabriela D35C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (50) 3.ŽB-ČV KL Vranov VBM 02.06.2019 (37)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (50) 3.ŽB-ČZ KT Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (37)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (51) 4.ŽB-ČV KT Vranov VBM 02.06.2019 (37)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (51) 4.ŽB-ČZ KL Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (37)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
22.06.2019 (57) MČR KT SF Markoušovice LTU 02.06.2019 (37)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
23.06.2019 (58) MČR KT F, ŽA Markoušovice LTU 02.06.2019 (37)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
05.07-07.07.2019 (70) Třemošná 2019 Třemošná LPM 16.06.2019 (51)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.07-21.07.2019 (84) Grand prix Silesia Bohdanovice AOP 31.05.2019 (35)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
24.07-28.07.2019 (89) Bohemia Orienteering 2019 Nový Bor BOR 30.04.2019 (4)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.08-11.08.2019 (103) Orienteering Adventure SkiAreál Svatý Petr OAV 30.04.2019 (4)
Příjmení Jméno Kategorie
Šedivá Petra D35B
Nováková Jana D55D
Šedivý Josef H12
Antoš Filip H21A
Novák Jiří H21A
Bartoň Zdeněk H21B
Bejr Zdeněk H21B
Horák Jan H21B
Novák Zdeněk H21B
Šedivý Josef H35B
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.08-18.08.2019 (112) Rumcajsovy míle Zámostí-Blata SJC 16.06.2019 (51)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (126) Cena východních Čech Krasnice LPU 14.07.2019 (79)
Na závod není nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (126) Interkompast 45 Číměř SJH 28.07.2019 (93)
Na závod není nikdo přihlášen.
Čenda & Ydenek