Historie přihlašování

Vyberte rok pro zobrazení:
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
17.03.2018 (-35) Jarní skály Podkost TUV 10.03.2018 (-42)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Zuzana D21A
Šmidrkalová Monika D21B
Nováková Jana D55
Novák Jiří H21B
Novák Zdeněk H21B
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
25.03.2018 (-27) 1.Vč Po KL Prasek PHK 18.03.2018 (-34)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Zuzana D21A
Šmidrkalová Monika D21A
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Michal H10C
Šedivý Josef H10C
Fajfer Filip H14C
Choutka Matěj H14C
Novák Stanislav H14C
Pavelec Matěj H14C
Novák Jiří H21B
Zikmund Zdeněk H21B
Šedivý Josef H35D
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Nováková Světlana P
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.03-01.04.2018 (-22) Velikonoce ve skalách Nedamov, Jestřebí DKP 11.03.2018 (-41)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.04.2018 (-14) 2.Vč Po KT Zdobín SHK 01.04.2018 (-20)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Machová Iveta D45D
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Michal H10C
Pavelec Daniel H10N
Fajfer Filip H14C
Choutka Matěj H14C
Novák Stanislav H14C
Pavelec Matěj H14C
Typlt Tomáš H14C
Zikmund Zdeněk H21
Antoš Filip h21c
Novák Jiří H21C
Novák Zdeněk H21C
Fridrich Petr H45D
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.04.2018 (-7) 3.Vč Po KT Vojice SJC 08.04.2018 (-13)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18C
Pavelcová Gabriela D35
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Pavelec Michal H10C
Šedivý Josef H10C
Pavelec Daniel H10N
Fajfer Filip H14C
Choutka Matěj H14C
Novák Stanislav H14C
Pavelec Matěj H14C
Typlt Tomáš H14C
Zikmund Zdeněk H21
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.04.2018 (-7) MČR noční OB Horní Brusnice STH 03.04.2018 (-18)
Příjmení Jméno Kategorie
Antoš Filip H35
Novák Jiří H35
Novák Zdeněk H35
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.04.2018 (-6) 1.ŽA sprint Jičín SJC 02.04.2018 (-19)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18
Nováková Zuzana D21
Šmidrkalová Monika D21A
Pavelcová Gabriela D35
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55
Nováková Jana D55
Kalibánová Jiřina D60
Pavelec Michal H10
Fajfer Filip H14
Choutka Matěj H14
Novák Stanislav H14
Pavelec Matěj H14
Antoš Filip H21
Novák Jiří H21
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65
Pavelec Daniel HDR
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
21.04.2018 (0) 4.Vč Po KT Mladé Buky-Dolní Sejfy LTU 15.04.2018 (-6)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Kalibánová Jiřina D55C
Pavelec Michal H10C
Šedivý Josef H10C
Pavelec Daniel H10N
Fajfer Filip H14C
Choutka Matěj H14C
Novák Stanislav H14C
Pavelec Matěj H14C
Typlt Tomáš H14C
Bartoň Zdeněk H21C
Prášil Jan H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
28.04.2018 (7) 5.Vč Po KT Semtěš LPU 22.04.2018 (1)
Příjmení Jméno Kategorie
Šmidrkalová Monika D21C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Nováková Jana D55D
Hušková Eva D60C
Pavelec Michal H10C
Šedivý Josef H10C
Pavelec Matěj H14C
Bartoň Zdeněk H21C
Zikmund Zdeněk H21C
Šedivý Josef H35D
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
28.04.2018 (7) 6.Vč Po-MVč spr Heřmanův Městec LPU 22.04.2018 (1)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šmidrkalová Monika D21C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D60C
Pavelec Michal H10C
Šedivý Josef H10C
Pavelec Matěj H14C
Bartoň Zdeněk H21C
Šedivý Josef H35D
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
05.05.2018 (14) 2.ŽA,1.ŽB-ČZKT Hostomice-Lštěň PGP 18.04.2018 (-3)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
05.05.2018 (14) 7.Vč Po + 1.ŽB-ČV KL Radvanice PHK 29.04.2018 (8)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Michal H10C
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
06.05.2018 (15) 2.ŽB-ĆV KT Radvanice PHK 29.04.2018 (8)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Matěj H14B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
06.05.2018 (15) 3.ŽA,2.ŽB-ČZKL Hostomice-Lštěň PGP 18.04.2018 (-3)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.05.2018 (17) 8.Vč Po-MVč KT Lány NPA 02.05.2018 (11)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
12.05.2018 (21) 9.Vč Po-MVč KL Byzhradec SRK 06.05.2018 (15)
Příjmení Jméno Kategorie
Pavelec Michal H10C
Pavelec Matěj H14C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.05.2018 (28) 4. ŽA sprint (M) Tábor VTA 02.05.2018 (11)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
20.05.2018 (29) 5. ŽA KT Tábor – Dolní Horky VTA 02.05.2018 (11)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
26.05.2018 (35) 6. ŽA sprint Plzeň LPM 09.05.2018 (18)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.06.2018 (42) 10.Vč Po sprint Nový Hrádek DOB 27.05.2018 (36)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
09.06.2018 (49) 3.ŽB-ČV KL Kunějovské samoty SJH 27.05.2018 (36)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
09.06.2018 (49) 3.ŽB-ČZ KT Žihle – Hluboká KRL 27.05.2018 (36)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
09.06.2018 (49) 7.ŽA KT Hrabová ASU 21.05.2018 (30)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
10.06.2018 (50) 4.ŽB-ČV KL Kunějovské samoty SJH 27.05.2018 (36)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
10.06.2018 (50) 4.ŽB-ČZ KT Žihle – Hluboká KRL 27.05.2018 (36)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
10.06.2018 (50) 8.ŽA KL Hrabová ASU 21.05.2018 (30)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2018 (56) 11.Vč Po KT Kramolna SNA 10.06.2018 (50)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
23.06.2018 (63) MČR KT Chlébské TBM 07.06.2018 (47)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
24.06.2018 (64) MČR KT F, 9.ŽA Chlébské TBM 07.06.2018 (47)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
29.06-01.07.2018 (69) Cena střední Moravy Suchý JPV 04.06.2018 (44)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
20.07-22.07.2018 (90) Grand prix Silesia Mokré Lazce AOP 31.05.2018 (40)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
27.07-29.07.2018 (97) Šumperský divočák Moravský Karlov KSU 01.07.2018 (71)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
03.08-05.08.2018 (104) Rumpál Pozlovice LCE 26.06.2018 (66)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
31.08-02.09.2018 (132) West cup Nejdek NEJ 12.08.2018 (113)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Čenda & Ydenek