Historie přihlašování

Vyberte rok pro zobrazení:
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.03.2019 (-157) Jarní skály Podkost TUV 10.03.2019 (-163)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Zuzana D21A
Wiesnerová Monika D21B
Nováková Jana D55
Novák Jiří H21B
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
24.03.2019 (-149) 1.Vč Po KL Stříbrný rybník PHK 17.03.2019 (-156)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D21
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Hušková Eva D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10N
Pavelec Michal H12
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14
Fajfer Filip H21C
Choutka Matěj H21C
Novák Stanislav H21C
Typlt Tomáš H21C
Zikmund Zdeněk H35C
Šedivý Josef H35D
Kalibán Jaroslav H55
Novák Karel H65C
Brumlichová Kristýna P
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.03.2019 (-143) 2.Vč Po KL zkr. Byzhradec SRK 24.03.2019 (-149)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Šedivý Josef H35D
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
06.04.2019 (-136) 3.Vč Po KT Dřevěnice SJC 31.03.2019 (-142)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Antoš Filip H21
Novák Jiří H21C
Novák Zdeněk H21C
Kalibán Jaroslav H55C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
06.04.2019 (-136) 4.Vč Po MVč spr Hořice HOR 31.03.2019 (-142)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Kalibánová Jiřina D55C
Hušková Eva D60C
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Antoš Filip H21
Kalibán Jaroslav H55C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
13.04.2019 (-129) MČR noční OB Boháňka-Skála SHK 27.03.2019 (-146)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.04.2019 (-128) 5.Vč Po KT Boháňka-Skála SHK 07.04.2019 (-135)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Typlt Tomáš H16C
Zikmund Zdeněk H21B
Šedivý Josef H35D
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.04.2019 (-128) ŽA KT Boháňka-Skála SHK 07.04.2019 (-135)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18A
Nováková Zuzana D21A
Choutka Matěj H16A
Novák Stanislav H16A
Novák Jiří H21A
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.04-24.04.2019 (-123) Velikonoce ve skalách Kozly DKP 31.03.2019 (-142)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
27.04.2019 (-115) 6.Vč Po-MVč KT Ústí n.Orl. KUO 21.04.2019 (-121)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.05.2019 (-111) 7.Vč Po KT Horní Brusnice STH 25.04.2019 (-117)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Šedivá Petra D35D
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Antoš Filip H21
Novák Zdeněk H21C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
04.05.2019 (-108) 8.Vč Po-MVč KL Kozodry VAM 28.04.2019 (-114)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D60C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Šedivý Josef H35D
Zikmund Zdeněk H40C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
11.05.2019 (-101) ČP, ŽA sprint Šumperk KSU 29.04.2019 (-113)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18A
Machová Iveta D45C
Fajfer Filip H16A
Choutka Matěj H16A
Novák Stanislav H16A
Typlt Tomáš H16A
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
18.05.2019 (-94) MČR sprint Čáslav LPU 05.05.2019 (-107)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Nováková Světlana D18
Kalibánová Jiřina D65
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
25.05.2019 (-87) 10.Vč Po sprint Vysoké n.J. JIL 19.05.2019 (-93)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Machová Iveta D45D
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Bartoň Zdeněk H21C
Novák Jiří H21C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
25.05.2019 (-87) 9.Vč Po sprint Jilemnice-Kuvajt JIL 19.05.2019 (-93)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Nováková Zuzana D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Machová Iveta D45D
Hušková Eva D55C
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Daniel H10C
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Novák Stanislav H16C
Typlt Tomáš H16C
Bartoň Zdeněk H21C
Novák Jiří H21C
Zikmund Zdeněk H21C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.06.2019 (-80) 1.ŽB-ĆV KL Větrný Jeníkov SJI 19.05.2019 (-93)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60B
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H60B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
01.06.2019 (-80) ŽA,1.ŽB-ČZKL Skalka u Doks DOK 13.05.2019 (-99)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18A
Wiesnerová Monika D21A
Nováková Zuzana D21B
Pavelcová Gabriela D40B
Hušková Eva D60B
Nováková Jana D60B
Novák Stanislav H16
Choutka Matěj H16A
Antoš Filip H21B
Bartoň Zdeněk H21B
Novák Jiří H21B
Novák Zdeněk H21B
Novák Karel H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.06.2019 (-79) 2.ŽB-ĆV KT Větrný Jeníkov SJI 19.05.2019 (-93)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60B
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H60B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.06.2019 (-79) ŽA,2.ŽB-ČZKT Skalka u Doks DOK 13.05.2019 (-99)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Světlana D18A
Wiesnerová Monika D21A
Nováková Zuzana D21B
Pavelcová Gabriela D40B
Hušková Eva D60B
Nováková Jana D60B
Novák Stanislav H16
Choutka Matěj H16A
Antoš Filip H21B
Bartoň Zdeněk H21B
Novák Jiří H21B
Novák Zdeněk H21B
Novák Karel H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.06.2019 (-73) 11.Vč Po sprint Hradec Králové SHK 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Brumlichová Kristýna D16C
Nováková Světlana D18C
Wiesnerová Monika D21C
Pavelcová Gabriela D35C
Machová Iveta D45D
Kalibánová Jiřina D55C
Nováková Jana D55D
Pavelec Michal H12C
Šedivý Josef H12C
Pavelec Matěj H14C
Fajfer Filip H16C
Choutka Matěj H16C
Typlt Tomáš H16C
Kalibán Jaroslav H55C
Novák Karel H65C
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (-66) 3.ŽB-ČV KL Vranov VBM 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Choutka Matěj H16B
Novák Stanislav H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
15.06.2019 (-66) 3.ŽB-ČZ KT Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Wiesnerová Monika D21A
Zikmund Zdeněk H21B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (-65) 4.ŽB-ČV KT Vranov VBM 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Kalibánová Jiřina D60C
Pavelec Michal H12C
Pavelec Matěj H14B
Fajfer Filip H16B
Choutka Matěj H16B
Novák Stanislav H16B
Typlt Tomáš H16B
Kalibán Jaroslav H65B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.06.2019 (-65) 4.ŽB-ČZ KL Mariánské Lázně MLA 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Wiesnerová Monika D21A
Zikmund Zdeněk H50B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
22.06.2019 (-59) MČR KT SF Markoušovice LTU 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Nováková Světlana D18
Wiesnerová Monika D21
Pavelcová Gabriela D40
Hušková Eva D60C
Fajfer Filip H16
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Typlt Tomáš H16
Novák Jiří H40
Zikmund Zdeněk H50
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65C
Nováková Zuzana T3
Šedivý Josef T3
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
23.06.2019 (-58) MČR KT F, ŽA Markoušovice LTU 02.06.2019 (-79)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Wiesnerová Monika D21
Pavelcová Gabriela D40
Hušková Eva D60C
Novák Jiří H40
Zikmund Zdeněk H50
Novák Karel H65C
Nováková Zuzana T3
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
28.06-30.06.2019 (-53) Cena střední Moravy Kladky KON 14.06.2019 (-67)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
05.07-07.07.2019 (-46) Třemošná 2019 Třemošná LPM 16.06.2019 (-65)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
12.07-14.07.2019 (-39) H.S.H Vysočina cup Svratouch CHT 10.06.2019 (-71)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.07-21.07.2019 (-32) Grand prix Silesia Bohdanovice AOP 31.05.2019 (-81)
Příjmení Jméno Kategorie
Hušková Eva D55
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
24.07-28.07.2019 (-27) Bohemia Orienteering 2019 Nový Bor BOR 30.04.2019 (-112)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.08-11.08.2019 (-13) Orienteering Adventure SkiAreál Svatý Petr OAV 30.04.2019 (-112)
Příjmení Jméno Kategorie
Šedivá Petra D35B
Nováková Jana D55D
Šedivý Josef H12
Antoš Filip H21A
Novák Jiří H21A
Bartoň Zdeněk H21B
Bejr Zdeněk H21B
Horák Jan H21B
Novák Zdeněk H21B
Šedivý Josef H35B
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
16.08-18.08.2019 (-4) Rumcajsovy míle Zámostí-Blata SJC 16.06.2019 (-65)
Příjmení Jméno Kategorie
Nováková Jana D 60
Šedivá Petra D35
Machová Iveta D50
Kalibánová Jiřina D65
Šedivý Josef H12
Fajfer Filip H16
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Typlt Tomáš H16
Šedivý Josef H35
Kalibán Jaroslav H65
Novák Karel H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (10) Cena východních Čech Krasnice LPU 14.07.2019 (-37)
Příjmení Jméno Kategorie
Machová Iveta D50
Kalibánová Jiřina D65
Pavelec Michal H12
Pavelec Matěj H14
Fajfer Filip H16
Choutka Matěj H16
Novák Stanislav H16
Typlt Tomáš H16
Kalibán Jaroslav H65
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (10) Interkompast 45 Číměř SJH 28.07.2019 (-23)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
30.08-01.09.2019 (10) West cup Nejdek NEK 11.08.2019 (-9)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.09.2019 (18) 12.Vč Po + 5.ŽB-ČV KL Choceň – Podhradí CHC 01.09.2019 (12)
Příjmení Jméno Kategorie
Zikmund Zdeněk H21B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.09.2019 (18) 5.ŽB-ČZ KL Krhanice – D.Požáry KAM 02.09.2019 (13)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
07.09.2019 (18) ČP+ŽA+5.ŽB-M KL Lukoveček TZL 25.08.2019 (5)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.09.2019 (19) 13.Vč Po + 6.ŽB-ČV KT Choceň – Podhradí CHC 01.09.2019 (12)
Příjmení Jméno Kategorie
Zikmund Zdeněk H21B
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.09.2019 (19) 6.ŽB-ČZ KT Krhanice – D.Požáry KAM 02.09.2019 (13)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
08.09.2019 (19) ČP+ŽA+6.ŽB-M Lukoveček TZL 25.08.2019 (5)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.09.2019 (25) 14.Vč Po KT Benecko - Žalý VRL 08.09.2019 (19)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
14.09.2019 (25) ČP+ŽA - sprint Český Dub VLI 01.09.2019 (12)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
21.09.2019 (32) MČR –Kl.T.se Janov n.N. TJN 01.09.2019 (12)
Příjmení Jméno Kategorie
Zikmund Zdeněk H50
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
22.09.2019 (33) MČR –Kl.T.fi, ŽA Janov n.N. TJN 01.09.2019 (12)
Příjmení Jméno Kategorie
Zikmund Zdeněk H50
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
28.09.2019 (39) 15.Vč Po KL Červená Voda - Šanov ZAM 22.09.2019 (33)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
12.10.2019 (53) 16.Vč Po KT Pecka NPA 06.10.2019 (47)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
19.10.2019 (60) 17.Vč Po KL Radvanice SNA 13.10.2019 (54)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
26.10.2019 (67) 18.Vč Po KL Autokemp Nesytá PHK 20.10.2019 (61)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Datum závodu Soutěž Shromaždiště Pořadatel Dat. přihl.
02.11.2019 (74) 19.Vč Po KL Přelovice LPU 27.10.2019 (68)
Na závod nebyl nikdo přihlášen.
Čenda & Ydenek